S.C. IdeeaTour S.R.L.
Home Contact
Cazare Circuite Sejururi Turism Rural Bilete de avion Rent a car Autocar

Bulgaria: Balchik
Excursie la Balchik

Bulgaria: Nessebar
Excursie la Nessebar

Bulgaria: Veliko Tarnovo
Excursie la Veliko Tarnovo

Emiratele Arabe Unite: Dubai
Oferte Dubai - Hotel Burj Al Arab

Statele Unite ale Americii: New York
Shopping la New York

Cariere

1. OPERATOR INTRETINERE WEBSITE

Descrierea postului:
  • Pregateste prezentarile necesare pentru serviciile firmei - conform procedurii de lucru a agentiei;
  • Adauga si administreaza ofertele pe site-urile agentiei;
  • Participa la organizarea unor actiuni promotionale: targuri, expozitii, campanii publicitare etc.
Cerinte:
  • Experienta constituie un avantaj;
  • Rezistenta la actiuni repetitive;
  • Abilitati de prezentare;
  • Cunostinte solide de PC (Windows, MS Office, Internet);
  • Capacitati de a acumula noi cunostinte.
Oferta:
  • Salariu oferit: 8.500.000 lei;
  • Posibilitate de negociere.

2. AGENT DE TURISM

  • Concepe, realizeaza si promoveaza programe turistice;
  • Stabileste si mentine relatii cu clientii;
  • Analizeaza cerintele potentialilor beneficiar;
  • Pregateste prezentarile necesare pentru serviciile firmei;
  • Prospecteaza piata;
  • Participa la organizarea unor actiuni promotionale: targuri, expozitii, campanii publicitare, etc.
Cerinte:
  • Studii superioare;
  • Experienta in domeniu min. 2 ani;
  • Limba straina: engleza, germana, franceza;
  • Abilitati de comunicare si prezentare;
  • Tehnici de intocmire si prezentare a ofertelor;
  • Capacitate de analiza si decizie;
  • Orientare catre rezultate;
  • Capacitate buna de organizare;
  • Disponibilitate lucru program sustinut.
Oferta (bonus):
  • Pachet salarial motivant, functie de experienta si rezultate;
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr de tel 252.30.55 / 252.30.56 sau la adresa de mail office@ideeatour.ro.

Nume :
Parola :
Inscriere
Franta: Disneyland Resort Paris
Hotel Disneyland

Hotel New York

Hotel Santa Fe
Oferte Dubai - Hotel Dubai Concorde

Malaysia: Kuala Lumpur
Sejur Malaysia - Hotel Imperial

Singapore: Singapore
Sejur Singapore- Hotel Marriott

Grecia: Olympic Beach
Oferte Olympic Beach 2009 - Vila Irida
 Site-uri in reteaua Ideea Tour Romania :

www.sejurulmeu.ro www.sejur-bulgaria.ro www.sejur-austria.ro www.sejuringrecia.ro